Hala uprawowa XXI wieku Nowo wybudowany budynek hali uprawowej do praktycznej nauki zawodu Najnowsze ciągniki i maszyny Nowoczesne warsztaty techniczne Pracownie językowe Własna szkoła jazdy Ośrodek Szkolenia Kierowców ZSCKR w Janowie, kat. B, T

Drodzy uczniowie

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi ogłasza nowy jesienny konkurs pn. „Domowe przetwory w kolorach jesieni -konkurs na przepis ze zdjęciem”, którego celem jest dokumentacja tradycyjnych i nowoczesnych domowych sposobów utrwalania żywności oraz ich szeroka popularyzacja. Uczniowie pokażcie  jakie robicie przetwory na zimę! 

Wystarczy zrobić jesienne przetwory i przepisy wraz ze zdjęciami przesłać do 6 grudnia 2020 r. na adres: kulinaria@nikidw.edu.p l

Dla autorów najciekawszych przepisów przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Konkurs na jesienny przepis ze zdjęciem – komunikat prasowy

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook