Hala uprawowa XXI wieku Nowo wybudowany budynek hali uprawowej do praktycznej nauki zawodu Najnowsze ciągniki i maszyny Nowoczesne warsztaty techniczne Pracownie językowe Własna szkoła jazdy Ośrodek Szkolenia Kierowców ZSCKR w Janowie, kat. B, T

godziny pracy

Poniedziałek 8 – 13
wtorek 10 – 15
środa 8 – 13
czwartek 10 – 14
piątek 10 – 13
Drodzy uczniowie
Zachęcam do zapoznania się z poradnikiem skierowanym w szczególności do Was pt.: ,,Od marzeń do kariery.”
Poradnik ten jest napisany dla wszystkich, którzy chcą mądrze planować. W poszczególny rozdziałach znajdziecie informacje, wskazówki ale też różne ćwiczenia.
Znajdziecie tu także informacje o przydatnych stronach internetowych oraz słowniczek, w którym zawarte zostały wyjaśnienia pojęć, z którymi spotkacie się planując dalsze aktywności edukacyjne i zawodowe.

doradca

NazwaOpisRozmiarPobrańDodanoŚciągnij