HARMONOGRAM EGZAMINÓW SESJA LATO 2022

Egzamin teoretyczny

L.p Data kwalifikacja

 

Godzina Miejsce egzaminu Imię i nazwisko ucznia
1.  

02.06.2022

 

ROL.02

BRANŻOWA

 

 

8:00

 

 

Pracownia informatyczna

1. Marcin B.

2. Zbigniew B.

3. Daniel B.

4. Sebastian B.

5. Dawid D.

6. Jarosław J.

7. Jakub Sz.

8. Mateusz O.

9. Przemysław P.

10. Michał R.

11. Kamil R.

12. Patrycja S.

13. Robert Sz.

14. Jakub Sz.

15. Maciej T.

  02.06.2022

ROL.02

BRANŻOWA

10:30 Pracownia informatyczna 1. Krystian B.
  02.06.2022

ROL.02

BRANŻOWA

13:00 Pracownia informatyczna 1. Rafał K.
  02.06.2022

ROL.02

BRANŻOWA

15:30 Pracownia informatyczna 1. Michał Z.
2. 03.06.2022

ROL.02

TECHNIKUM

 

8:00

 

Pracownia informatyczna

1. Radosław Ch.

2. Radosław Ch.

3. Michał D.

4. Mateusz G.

5. Michał H.

6. Karol H.

7. Jakub Tomasz K.

8. Adam Ł.

9. Piotr L.

10. Artur M.

11. Wojciech O.

12. Kamil R.

13. Damian S.

14. Adrian S.

15. Radosław S.

16. Michał Sz.

17. Dawid Sz.

18. Rafał Sz.

19. Robert W.

20. Jacek Z.

  03.06.2022

 

ROL.11

 

10:30  

Pracownia informatyczna

1. Łukasz A.

2. Dawid K.

3. Szymon K.

4. Michał Ł.

5. Klaudia M.

6. Patryk M.

7. Marta P.

8. Paweł R.

9. Kinga Z.

  03.06.2022

 

HGT.02

 

13:00  

Pracownia informatyczna

1. Gabriela B.

2. Martyna H.

3. Marta O.

4. Paulina P.

5. Patryk S.

6. Anna Sz.

7. Gabriela W.

8. Dominika Ż.

  03.06.2022

 

ROL. 04

 

15:30  

Pracownia informatyczna

1.Krzysztof B.

2. Adrian Cz.

3. Damian F.

4. Kamil K.

5. Piotr S.

6. Jakub Sz.

7. Bartłomiej Z.

Egzamin teoretyczny – papierowy

L.p Data/kwalifikacja

 

Godzina Miejsce egzaminu Imię i nazwisko ucznia
1. 21.06.2022

RL.03

10:00 Hala sportowa 1. Mateusz J.

Egzamin Praktyczny

L.p Data kwalifikacja

Czas trwania

Godzina Miejsce egzaminu Imię i nazwisko ucznia
1. 20.06.2022

TG.16

 

 

 

RL.16

 

 

 

 

 

MG.42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00

 

Hala sportowa

 

1. Gabriela B.

2. Mateusz D.

3. Weronika P.

 

1. Mateusz B.

2. Dawid G.

3. Mateusz J.

4. Eryk J.

5. Marcin M.

 

1. Michał D.

2. Adam K.

3. Olaf K.

4. Adrian K.

5. Patryk L.

6. Patryk S.

 

 

 

 

 

 

Egzaminy praktyczne

L.p Data

kwalifikacja

 

Godzina

czas trwania

Miejsce egzaminu Imię i nazwisko ucznia
1.  

01.06.2022

ROL.11

 

9:00

 

 

Aula

1. Łukasz A.

2. Dawid K.

3. Szymon K.

4. Michał Ł.

5. Klaudia M.

6. Patryk M.

7. Marta P.

8. Paweł R.

9. Kinga Z.

2. 07.06.2022

ROL.04

8:00 W.1 1. Krzysztof B.

2. Adrian Cz.

3. Damian F.

  07.06.2022

ROL.04

12:30 W.1 1. Kamil K.

2. Piotr S.

  07.06.2022

ROL.04

17:00 W.1 1. Jakub Sz.

2. Bartłomiej Z.

3. 09.06.2022

ROL.02

BRANŻOWA

8:00

 

 

W .1 1. Marcin B.

2. Zbigniew B.

3. Daniel B.

  09.06.2022

ROL.02

BRANŻOWA

12:30 W .1 1. Sebastian B.

2. Dawid D.

3. Jarosław J.

  09.06.2022

ROL.02

BRANŻOWA

17:00 W .1 1. Jakub L.

2. Mateusz O.

3. Przemysław P.

4. 10.06.2022

ROL.02

BRANŻOWA

8:00 W.1 1. Michał R.

2. Kamil R.

3. Patrycja S.

  10.06.2022

ROL.02

BRANŻOWA

12:30 W.1 1. Robert Sz.

2. Jakub Sz.

3. Maciej T.

  10.06.2022

ROL.02

BRANŻOWA

17:00 W.1 1. Krystian B.
5. 13.06.2022

ROL.02

BRANŻOWA

8:00

 

W.1 1. Rafał K.
  13.06.2022

ROL.02

BRANŻOWA

12:30 W.1 1. Michał Z.
  13.06.2022

ROL.02

TECHNIKUM

17:00 W.1 1. Radosław Ch.

2. Radosław Ch.

3. Michał D.

6. 14.06.2022

ROL.02

TECHNIKUM

8:00 W.1 1. Mateusz G.

2. Michał H.

3. Karol H.

  14.06.2022

ROL.02

TECHNIKUM

12:30 W.1 1. Jakub Tomasz K.

2. Adam Ł.

3. Piotr L.

  14.06.2022

ROL.02

TECHNIKUM

17:00 W.1 1. Artur Paweł M.

2. Wojciech O.

3. Kamil R.

 

7.

15.06.2022

ROL.02

TECHNIKUM

8:00 W.1 1. Damian S.

2. Adrian S.

3. Radosław S.

  15.06.2022

ROL.02

TECHNIKUM

12:30 W.1 1.Michał Sz.

2. Dawid Sz.

3. Rafał Sz.

  15.06.2022

ROL.02

TECHNIKUM

17:00 W.1 1. Robert W.

2.  Jacek Z.

8. 17.06.2022

HGT.02

8:00

 

W.02

Żywienie

1. Gabriela B.

2. Martyna H.

3. Marta O.

  17.06.2022

HGT.02

12:00 W.02

Żywienie

1.Paulina P.

2. Patryk S.

3. Anna Sz.

  17.06.2022

HGT.02

16:00 W.02

Żywienie

1.Gabriela W.

2. Dominka Ż.

 

 

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 85-7216216 lub poprzez e-mail sekretariat@zsckrjanow.edu.pl

 

 

Linki do stron z testami z egzaminów zawodowych:

https://zawodowyegzamin.pl

https://kwalifikacjewzawodzie.pl

https://arkusze.pl/

Instytucje związane z rolnictwem i edukacją rolniczą:

 

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook