Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. -Jan Paweł II

Szanowni Nauczyciele,

Pracownicy Administracji i Obsługi

Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
proszę przyjąć serdeczne życzenia, gratulacje i podziękowania.
Dziękuję Państwu za rzetelne wykonywanie obowiązków. Dziękuję za wskazywanie uczniom właściwej drogi, rozwijanie talentów, inspirowanie i motywowanie do podejmowania wyzwań oraz wspieranie każdego ucznia w osiąganiu celów.
Gratuluję sukcesów w pracy dydaktyczno– wychowawczej i opiekuńczej. To dzięki Wam nasza szkoła jest kreatywna, rozwijająca, bardziej przyjazna i otwarta na każdego młodego człowieka.
Niech podejmowany trud pedagogiczny będzie źródłem satysfakcji z pracy zawodowej i  niech uskrzydla w życiu osobistym.

z wyrazami szacunku
Dyrektor ZSCKR w Janowie