12 maja 2024 roku w Zespole Szkół CKR w Janowie odbyło się XV Forum Rolnicze. Wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W trakcie Forum odbył się m.in. pokaz maszyn i urządzeń rolniczych. Rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. „Zwierzęta w moim wymarzonym gospodarstwie”. Dla najmłodszych uczestników Forum zapewniono dmuchańce oraz kącik animacyjny. Uczestnicy Forum mieli okazję skorzystać z konsultacji rolniczych oferowanych przez przedstawicieli  instytucji rolniczych takich jak Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa ora Państwowa Inspekcja Sanitarna.

W dniach 11-12 maja 2024 roku na terenie Zespołu Szkół został rozegrany VI Memoriał Szachowy im. prof. Józefa Marcinkiewicza. W turnieju w grupach A i B uczestniczyło 52 zawodników reprezentujących kluby i Zespoły Szkół CKR z województw podlaskiego, lubelskiego oraz mazowieckiego. Puchary i medale zostały ufundowane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pana Czesława Siekierskiego. Nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie Panią Sylwię Sadłowską oraz Pana Józef Bochenko, Prezesa Akademii Sportów Umysłowych.

WYNIKI VI Memoriału Szachowego im. prof. Józefa Marcinkiewicza:

OPEN A

 1. Łukasz Dzieszko
 2. Dawid Sosnowski
 3. Jan Sadowski

OPEN B

 1. Tymoteusz Bakun
 2. Wojciech Rynkiewicz
 3. Alicja Karczewska

Dziewczęta D 8

 1. Alicja Karczewska
 2. Natalia Hołowieszko
 3. Magdalena Bryczkowska

Chłopcy C 8

 1. Tymoteusz Bakun
 2. Wojciech Rynkiewicz
 3. Antoni Szczesiul

Dziewczęta D 15

 1. Magda Korowajczuk
 2. Laura Bielec
 3. Natalia Wieliczko

Chłopcy C 15

 1. Paweł Czarnocki
 2. Adrian Panasiuk
 3. Kacper Lipiński

Kobiety K

 1. Weronika Supeł

Mężczyźni M

 1. Łukasz Dzieszko
 2. Dawid Sosnowski
 3. Jan Sadowski

W kategorii ZSCKR

 1. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie

Najlepszy zawodnik Bartosz Bednarski

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook