W dniu 11.05.2024 roku o godzinie 10 00  w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie rozpoczął się VI Memoriał Szachowy prof. Józefa Marcinkiewicza. Pani Sylwia Anna Sadłowska Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie wraz z Panem Józefem Bochenko Prezesem Akademii Sportów Umysłowych Sokółka otworzyli turniej szachowy. Pani dyrektor przedstawiła sędziego pomocniczego p. Agnieszkę P., wskazała nagrody, szczególnie puchary ufundowane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi p. Czesława Siekierskiego. VI Memoriał Szachowy im. prof. Józefa Marcinkiewicza organizowany jest w ramach XV Forum Rolniczego w Janowie Honorowym Patronem imprezy jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W turnieju w grupach A i B uczestniczy 52 zawodników reprezentujących kluby i Zespoły Szkół CKR z województw podlaskiego, lubelskiego oraz mazowieckiego. Prowadzący życzyli wszystkim zawodnikom powodzenia w rozgrywkach.

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook