Dnia 12 kwietnia w Zespole Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim odbyły się XLVII Eliminacje Okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Poprzedziły je eliminacje szkolne, które  w okręgu siedleckim w bieżącym roku szkolnym skupiły uwagę dokładnie 1007 uczniów szkół średnich. W 8 blokach tematycznych w ubiegły piątek rywalizację podjęło około 200 uczniów. Naszą szkołę w bloku weterynaria reprezentowała uczennica klasy 2 – Justyna Sakowicz. Po wymagającej i wyrównanej rywalizacji Justyna, jako najmłodsza uczestniczka w tej kategorii zajęła 11 miejsce. Do finału krajowego (24 maja w Szczecinie) z okręgu siedleckiego, w którym jest nasza szkoła pojedzie 20 osób (łącznie ze wszystkich bloków tematycznych). Dziękujemy za dobre reprezentowanie ZS CKR w Janowie i gratulujemy laureatom.