Staże zawodowe nauczycieli w ramach programu Erasmus+

W czasie trwania ferii zimowych grupa 6  nauczycieli ZSCKR w Janowie wyleciała do Grecji do miasta  Saloniki, hist. Tesalonika  w celu realizacji staży zawodowych  w zakresie ,,Mobilność kadry ZSCKR w Janowie” w ramach programu ERASMUS+.

Wyjazd umożliwił nauczycielom doskonalenie umiejętności zawodowych, ale również otworzył drzwi do poznawania bogatej kultury i tradycji Grecji.

W pierwszym tygodniu staży nauczyciele poznawali język grecki i rozwijali umiejętności w zakresie języka angielskiego. Po zakończonych zajęciach językowych poznawali tereny poza Thessaloniki. Nauczyciele byli w Paleos Panteleimonos, uroczej miejscowości nieopodal góry Olimp, gościli w Izbie Fachowów Salonickich oraz w Uniwersytecie Arystotelesa w Salonikach, odbyli również wizytę w greckich muzeach mieszczących się w Vergini. 

Dziękujemy Grecji za gościnność i inspirację!

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook