Powiatowy Bieg Niepodległości.

Około 740 osób – uczniów ze szkół z całego powiatu sokólskiego oraz grupa starszych sportowców – wzięło 09.11.23r. udział w Powiatowym Biegu Niepodległości. Uczestnicy mieli do pokonania dystans o długości 1918 metrów lub jego dwukrotność.

Trasa biegu wiodła ulicami: Sikorskiego, 3 Maja, Ogrodową, Dąbrowskiego, Ściegiennego, Piłsudskiego (lub Sikorskiego, Dąbrowskiego, Ściegiennego i Piłsudskiego dla najmłodszych uczestników). Każdy otrzymywał koszulkę, medal i flagę, zaś zwycięzcy – puchary i dyplomy. Biegacze mogli również posilić się pysznym bigosem.

Organizatorem wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Sokółce.

W biegach uczestniczyli również uczniowie ZSCKR  w Janowie. Gratulujemy wyników!!

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook