Drodzy Maturzyści,

nadszedł wreszcie moment, gdy po długich przygotowaniach pochylacie się nad arkuszami egzaminacyjnymi. Także Wy, tegoroczni maturzyści ze średnich szkół rolniczych. Spędziliście wiele dni na przygotowaniach, teraz będzie okazja to pokazać.

Życzę Wam, żeby stres zadziałał jedynie mobilizująco. Niech wyniki Waszych egzaminów maturalnych będą takie, o jakich marzycie, taka samo jak Wasza dalsza droga zawodowa.

Mam nadzieję, że Wy, maturzyści ze szkół rolniczych, wybierzecie ścieżkę związaną z rolnictwem. To w Was nadzieja na dalszy rozwój naszego rolnictwa – nowoczesnego, zrównoważonego, stosującego najnowsze technologie, czyli takiego, jakiego wymaga współczesny świat.

Bądźcie wzorem dla innych młodych, pokazując im, że warto wybrać zawód rolnika i kształcić się w nim.

Drodzy Maturzyści, mocno trzymam za Was kciuki!

 

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Robert Telus

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook