W ramach realizowanego projektu “ZSCKR w Janowie kuźnią specjalistów”  grupa 30 uczniów Technikum kształcących się na kierunku technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technik rolnik  w dniach 15-17 marca 2023  wyjedzie do Kielc na Targi rolnicze Agrotech.
28. edycja targów rolniczych Agrotech będzie prezentacją najnowszych osiągnięć branży rolniczej z całego świata, tak wśród ciągników, kombajnów i maszyn, jak i rozwiązań do nawożenia czy uprawy roli. W Kielcach pojawią się najwięksi producenci ciągników rolniczych, w tym: New Holland, John Deere, Claas, Zetor, Farmtrack. Spośród innych producentów maszyn rolniczych będzie można zobaczyć ofertę m.in. Kuhn, SaMASZ, Kabat, Horsch, Bury, Krukowiak, Unia, Euromilk, McHale.
Uczniowie będą też mieli okazję zwiedzić Kielce i okoliczne miasta.
Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook