Zakończył się II ogólnopolski konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi”. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przyznał nagrody i wyróżnienia w konkursie, którego podstawowym celem jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku polskiej wsi i zawodu rolnika, przede wszystkim w oczach młodych ludzi.

Konkurs był skierowany do młodych mieszkańców wsi, w wieku od 16 do 40 lat.

Cel konkursu to inspirowanie młodych ludzi do życia na wsi poprzez konkursowe opowieści filmowe. Mają one wzmacniać pozytywny wizerunek polskiej wsi i zawodu rolnika. Dzięki tej inicjatywie przekonujemy się, że życie na wsi ma wiele zalet, także dzięki środkom unijnym.

Uczennica Julia Oleksy została laureatką  II Ogólnopolskiego konkursu filmowego “Świat się kręci wokół wsi” . Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przyznał nagrody i wyróżnienia w konkursie, którego podstawowym celem jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku polskiej wsi i zawodu rolnika, przede wszystkim w oczach młodych ludzi. Dzięki tej inicjatywie przekonujemy się, że życie na wsi ma wiele zalet, także dzięki środkom unijnym.

Link do nagrodzonego filmu
Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook