Przed nami Boże Narodzenie – święta wyjątkowe i ważne. Wigilijna noc – noc, w której Bóg stał się człowiekiem, jest nam wszystkim dobrze znana. Ten czas rodzi radość i dobroć w sercu każdego człowieka. Dzielenie się opłatkiem, roziskrzona choinka, melodie kolęd przenoszą dorosłych w świat dzieciństwa, a dzieci wzbogacają w przeżycia.

Uczniowie, pracownicy ZSCKR w Janowie oraz rodzice spotkali się na auli, aby obejrzeć jasełka, posłuchać kolęd i pastorałek. Dziękujemy aktorom za udział, wszystkim za brawa, a Pani Dominice Dudziuk za piękną oprawę muzyczną.
Jasełka przygotowały p. Martyna Dermiacha i p. Krystyna Krutul.

W tak niezwykłej chwili chcemy złożyć życzenia – by domy Wasze dekorowały: miłość, życzliwość i nadzieja.
Niech wzięty do ręki opłatek – pozwoli dostrzec w drugim człowieku Jezusa Chrystusa, a biel opłatka przysłoni wszystkie troski i kłopoty.
Niech światło choinki – symbol radości z narodzin Jezusa oświetla życie i pozwala odnaleźć właściwą drogę.
A przez cały rok  od poniedziałku do niedzieli niech Was wszystko łączy, nic zaś niech nie dzieli.

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook