Wiele atrakcji czekało 25 lipca 2022 roku na mieszkańców i gości w parku w Janowie. Koła gospodyń wiejskich przygotowały mnóstwo smakołyków. Były m.in. ciasta i inne słodkości, chętni mogli się też uraczyć babką ziemniaczaną i bigosem. Był pokaz sprzętu wojskowego oraz bezpłatna strefa zabaw dla dzieci.

Nie mogło zabraknąć również stoiska prezentującego ZSCKR w Janowie. Uczennice pod bacznym okiem nauczycielki pani Renaty Kopeć pracowały jak mróweczki i uwijały watę cukrową w ekspresowym tempie. Gościły wypiekami w formie babeczek, lemoniadą sporządzona według szkolnego przepisu ze szkolnych produktów. Same pyszności.

Dziękujemy bardzo za  przygotowane smakołyki i miło spędzony czas na Dniach Janowa.