W dniu 24 czerwca, w czasie uroczystości na hali sportowej przy ZSCKR w Janowie, zakończyliśmy rok szkolny 2021/22.
Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego szkoły oraz odśpiewaniu hymnu, Pani Dyrektor odczytała list Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pana Henryka Kowalczyka, na zakończenie mijającego roku szkolnego. Następnie zwróciła się do zebranych podsumowując mijający okres. Pani Dyrektor podziękowała za pracę uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym za wspólny rok i pracę na rzecz szkoły, życząc wszystkim owocnych i bezpiecznych wakacji oraz bezpiecznych powrotów
Następnie przyszedł czas na wręczenie nagród i wyróżnień uczniom z najlepszymi ocenami w szkole, najlepszą frekwencją, laureatom konkursów, a także certyfikatów ukończenia praktyk zagranicznych oraz kursów.
Ostatnim punktem programu była część artystyczna, w wykonaniu uczniów klas pierwszych, po zakończeniu której uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas w celu otrzymania świadectw.
Jeszcze raz dziękujemy za wspólny rok i do zobaczenia po wakacjach!
Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook