“Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, które pozostają w pamięci na zawsze”
Maturzyści po czterech latach nauki w technikum pożegnali dzisiaj szkolne mury. Uroczystość otworzyła dyrektor ZSCKR w Janowie, Pani Sylwia Anna Sadłowska, odczytując list Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pana Henryka Kowalczyka do absolwentów.
Pani Dyrektor podziękowała czwartoklasistom za wspólnie spędzony czas oraz wybór naszej szkoły, życząc żeby umiejętności, które zdobyli kiedyś im się przydały, a także powodzenia na czekających ich wkrótce egzaminach. Jednocześnie zapewniła, że na zawsze zostaną w naszej pamięci.
Następnie absolwentom zostały rozdane świadectwa ukończenia szkoły, nagrody i wyróżnienia za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i na konkursach, a także podziękowania za pracę w samorządzie uczniowskim oraz wolontariacie szkolnym. Pani Dyrektor wręczyła również podziękowania rodzicom uczniów, którzy w sposób szczególny wyróżnili się swoimi osiągnięciami, jak również zaangażowaniem w życie szkoły.
W dalszej części nastąpiły podziękowania uczniów, część artystyczna oraz prezentacja filmików nakręconych przez czwartoklasistów. Uroczystość przygotowały Pani Katarzyna Krutul oraz Pani Dominika Dudziuk.
Kochani absolwenci! Życzymy Wam wielu sukcesów, a przede wszystkim, wiary w swoje możliwości i umiejętności. Jesteście fantastycznymi młodymi ludźmi, przed którymi cały świat stoi otworem. I pamiętajcie, że w naszej szkole zawsze jesteście mile widziani.
Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook