Po długich i niekoniecznie ciepłych wakacjach przyszedł czas na powrót do szkół. W tym roku inauguracja nowego roku szkolnego 2021/22, zbiegła się w czasie z uroczystością ślubowania pierwszoklasistów oraz przyjęcia ich w poczet uczniów ZSCKR. I właśnie tym wydarzeniem rozpoczęło się dzisiejsze spotkanie.
Nowi uczniowie odczytali słowa ślubowania w obecności Sztandaru Szkoły, Dyrekcji, nauczycieli oraz starszych kolegów i koleżanek. Po przejętych i poważnych minach pierwszoklasistów można było poznać, że było to również dla nich ważne wydarzenie.
“Witamy w ZSCKR w Janowie – szkole z historią i nowoczesnością! […] Z ogromna radością wkraczamy w nowy rok szkolny, z nowym projektem ”ZSCKR w Janowie kuźnią specjalistów” , z gronem uczniów, którzy pierwsze kroki skierowali do naszej szkoły oraz z optymizmem, jaki wskazuje fakt, iż jesteśmy na inauguracji roku szkolnego wszyscy razem.” – przywitała zebranych Dyrektor ZSCKR, Pani Sylwia Anna Sadłowska. Po oficjalnym powitaniu, Pani Dyrektor przedstawiła nowych nauczycieli, którzy rozpoczęli pracę w naszej szkole, a także opowiedziała o planach i celach na nadchodzący rok, jak również nowych projektach, które będą realizowane w ZSCKR oraz życzyła owocnej pracy. Następnie odczytane zostały listy Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministra Edukacji i Nauki z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/22.
Uroczystość zakończyła część artystyczna, w której starsi koledzy zdradzili pierwszoklasistom, czego mogą się spodziewać na lekcjach języka polskiego 😉 Następnie uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.
Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook