Hala uprawowa XXI wieku Nowo wybudowany budynek hali uprawowej do praktycznej nauki zawodu Najnowsze ciągniki i maszyny Nowoczesne warsztaty techniczne Pracownie językowe Własna szkoła jazdy Ośrodek Szkolenia Kierowców ZSCKR w Janowie, kat. B, T
Dłonie i paznokcie to wizytówka każdego człowieka. To właśnie te części ciała są najczęściej prezentowane w codziennym życiu. Ich pielęgnacja nie jest trudna, ale wymaga systematyczności i zaangażowania. Mogli się o tym przekonać nasi uczniowie uczestnicząc w zajęciach w ramach doradztwa zawodowego.
Uczniowie podczas zajęć nabyli wiedzę teoretyczną dotyczącą higieny i pielęgnacji dłoni oraz paznokci tak szczególnie ważną w dzisiejszych czasach. Mieli też okazję w praktyce zastosować poznane metody i techniki pielęgnacji dłoni i paznokci.
Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook