Hala uprawowa XXI wieku Nowo wybudowany budynek hali uprawowej do praktycznej nauki zawodu Najnowsze ciągniki i maszyny Nowoczesne warsztaty techniczne Pracownie językowe Własna szkoła jazdy Ośrodek Szkolenia Kierowców ZSCKR w Janowie, kat. B, T

PRZYPOMNIENIE

W dniach  04 maja oraz 05 maja 2021 roku dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych zarówno dla uczniów technikum i uczniów branżowej szkoły.

Wszystkie zajęcia  w dniach 06-07 maja 2021 w szkole branżowej realizowane będą w formie zdalnej, natomiast uczniowie technikum w tych dniach 06-07 maja 2021 mają dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

                                                                                                                 Dyrektor ZSCKR w Janowie

                                                                                                                             Sylwia Sadłowska

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook