Hala uprawowa XXI wieku Nowo wybudowany budynek hali uprawowej do praktycznej nauki zawodu Najnowsze ciągniki i maszyny Nowoczesne warsztaty techniczne Pracownie językowe Własna szkoła jazdy Ośrodek Szkolenia Kierowców ZSCKR w Janowie, kat. B, T
Decyzją Ministerstwa Edukacji i Nauki:
„W związku z ograniczeniem stacjonarnej pracy szkół nie będą mogły odbyć się tradycyjne uroczystości zakończenia zajęć, podczas których absolwenci otrzymywali świadectwa. W tym roku świadectwa i inne dokumenty abiturienci mogą odbierać indywidualnie lub w małych grupach w sposób ustalony przez dyrektora szkoły i z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemicznego.”
W związku z powyższym odbiór świadectw uczniów IV klas technikum im. prof. J. Marcinkiewicza odbędzie się dnia 30.04.2021 r. z zachowaniem reżimu epidemiologicznego na hali sportowej odpowiednio:
IV a – godz.11.15
IV b – godz.11.45
Prosimy jednocześnie, aby każdy absolwent posiadał własny długopis celem złożenia podpisu odbioru świadectwa.
Dyrektor ZSCKR w Janowie
Sylwia Sadłowska
Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook