Hala uprawowa XXI wieku Nowo wybudowany budynek hali uprawowej do praktycznej nauki zawodu Najnowsze ciągniki i maszyny Nowoczesne warsztaty techniczne Pracownie językowe Własna szkoła jazdy Ośrodek Szkolenia Kierowców ZSCKR w Janowie, kat. B, T

Uczniowie!

Zachęcamy Was do udziału w konkursie „Spiszmy się, jak na rolników przystało!”. Termin zgłoszenia udziału w konkursie upływa 12 listopada.

Konkurs rozpocznie się 17 listopada o g.10.00 i będzie miał formę testu on-line.

Zgłoszenia udziału można dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego,zamieszczonego na stronie konkrsu https://bialystok.stat.gov.pl/wspolpraca-w-regionie/edukacja-statystyczna/konkursy/konkurs-dla-uczniow-szkol-rolniczych-pt-spiszmy-sie-jak-na-rolnikow-przystalo/

 

konkurs szkoły rolnicze – post i tweet

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook