Hala uprawowa XXI wieku Nowo wybudowany budynek hali uprawowej do praktycznej nauki zawodu Najnowsze ciągniki i maszyny Nowoczesne warsztaty techniczne Pracownie językowe Własna szkoła jazdy Ośrodek Szkolenia Kierowców ZSCKR w Janowie, kat. B, T

11 listopada 1918 r. zapisał się na kartach historii Polski jako dzień szczególny. Dzień, w którym po latach niewoli Polska na powrót znalazła się na mapie świata. Polacy, odzyskując niepodległość, udowodnili, że są jednym z najbardziej niestrudzonych i najbardziej dumnych narodów świata. Gdyby nie bohaterstwo naszych przodków, dziś nie moglibyśmy pewnie demonstrować dumy z naszych narodowych symboli, a wielkie czyny dokonane przez Rodaków na przestrzeni wieków, zostałyby zapomniane.

W obecnym 2020 r. obchody Święta  Niepodległości są inne niż poprzednie obchody. Państwowe, jak i szkolne uroczystości w 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości mają ograniczony charakter ze względu na epidemię koronawirusa.

Przypominają jednak w taki sam sposób  o radości i nadziei z odzyskanej wolności, ale też nadają zadumę i refleksję nad ofiarami, jaką ponieśli Polacy.

Zatem pomimo trudnej sytuacji, w której obecnie żyjemy, niech 11 listopada 2020 r. będzie obchodzony w gronie rodzinnym, z szacunkiem do symboli narodowych jako znak naszej tożsamości oraz z pamięcią o trudnej historii Rzeczpospolitej Polskiej.

Dyrektor ZSCKR w Janowie

Sylwia Sadłowska

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook