13 września 2020 r. w Sokółce rozpoczęły się obchody

.Uczestnicy uroczystości wzięli udział w mszy świętej pod przewodnictwem arcybiskupa metropolity białostockiego księdza Tadeusza Wojdy. Do Sokółki przybyli reprezentanci służb mundurowych i instytucji, byli też politycy, samorządowcy oraz mieszkańcy.Dyrekcja naszej szkoły wraz z nauczycielem p.Tomaszem Olszewskim  i pocztem sztandarowym również uczestniczyła w organizowanych uroczystościach.
Po mszy świętej uczestnicy przeszli ulicami Sokółki na plac przy pomniku marszałka Piłsudskiego. Były przemówienia, Apel Pamięci, kwiaty i wieńce złożone pod monumentem i salwa honorowa. Zebrani podkreślali rangę wydarzeń sprzed stu lat dla dziejów Polski międzywojennej.Uroczystości zakończyła defilada żołnierzy oraz przedstawicieli służb mundurowych.

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook