link do zadania: https://zsckrjanow.edu.pl/polubic-matematyke/

ORGANIZACJA I REGULAMIN KONKURSU MATEMATYCZNEGO

dla uczniów  ZS CKR w Janowie w roku szkolnym 2019/2020

1. Wstęp
    • Konkurs adresowany jest do uczniów wszystkich klas ZS CKR w Janowie.
    • Organizatorem konkursu jest zespół nauczycieli matematyki ZS CKR w Janowie.
    • Uczniowie, którzy uzyskają co najmniej 80% możliwych do zdobycia punktów otrzymają cząstkowe oceny celujące z przedmiotu matematyka.
    • Wszystkie osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781) w zakresie związanym z przeprowadzeniem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania imion, nazwisk oraz informacji o uczestnikach konkursu, w tym ich zdjęć.
    • Sprawy nieujęte w regulaminie rozstrzyga organizator.
  2. Cele konkursu
  • Popularyzowanie oraz rozwijanie uzdolnień i zainteresowań matematycznych uczniów ZS CKR w Janowie
  • Motywowanie uczniów do poszerzenia swojej wiedzy,
  • Stworzenie możliwości sprawdzenia własnego poziomu wiedzy i umiejętności zwłaszcza przed maturą z matematyki
  1. Organizacja i przebieg konkursu
  • W konkursie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich klas ZS CKR w Janowie.
  • Udział w konkursie jest dobrowolny.
  • Wszystkie zadania konkursowe będą zadaniami z działu : Działania na liczbach. Zadania ustala i sprawdza organizator konkursu.

Konkurs jest dwuetapowy:

• I etap polega na rozwiązaniu zadania umieszczonego 03.2020r na stronie internetowej szkoły zsckrjanow.edu.pl  . Rozwiązanie zadania uczniowie przekazują nauczycielowi matematyki do 17.03.2020r . Uczniowie, którzy poprawnie rozwiążą zadanie przystąpią do II etapu.
  • II etap odbędzie się 03.2020r o godz. 12.50 w sali nr 5 (ewentualnie aula) ZS CKR w  Janowie  i    będzie polegał na rozwiązaniu zadań matematycznych różnego typu ( zadania zamknięte, otwarte, ocena prawdziwości zdań…) przygotowanych przez organizatora, pod nadzorem nauczyciela matematyki.

• Wyniki konkursu dostępne będą na stronie internetowej szkoły edu.pl
  • Uroczyste wręczenie dyplomów odbędzie się 03.2020r.

Organizatorzy konkursu:

1. Olszewska, T. Sobolewski, A. Szymaniuk, M. Szyszko