Hala uprawowa XXI wieku Nowo wybudowany budynek hali uprawowej do praktycznej nauki zawodu Najnowsze ciągniki i maszyny Nowoczesne warsztaty techniczne Pracownie językowe Własna szkoła jazdy Ośrodek Szkolenia Kierowców ZSCKR w Janowie, kat. B, T

W Zespole Szkół CKU w Janowie zakończyła się druga edycja “Kursu komputerowego dla seniorów” zorganizowanego przez Polskie Centrum Ekonomiczne Sp. z o.o. w Białymstoku.

To już druga edycja kursu, w tej edycji udział wzięło 14 osób. W sumie kurs ukończyło prawie 40 osób, każdy otrzymał certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Szkolenie skierowane było do osób 50+, które chciały by poznać zagadnienia związane z obsługą komputera m.in. korzystanie programów pakietu office, szybkiego komunikowania się z rodziną i znajomymi, przeglądania interesujących wiadomości gospodarczych, politycznych, sportowych, kulinarnych …itd., wyszukiwania informacji, poznawania nowych ludzi, dokonywania zakupów przez Internet, dokonywania przelewów, płacenia rachunków (telefon, prąd, gaz…itd.,), różnych audycji radiowych, czytania swoich ulubionych książek,  napisania pisma do urzędu z użyciem edytora tekstu.

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook