Hala uprawowa XXI wieku Nowo wybudowany budynek hali uprawowej do praktycznej nauki zawodu Najnowsze ciągniki i maszyny Nowoczesne warsztaty techniczne Pracownie językowe Własna szkoła jazdy Ośrodek Szkolenia Kierowców ZSCKR w Janowie, kat. B, T

20 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie odbyło się spotkanie uczniów klas I Technikum oraz Branżowej Szkoły I Stopnia  ze Specjalistą Psychoterapii Uzależnień Panią Agnieszką Puszko.

W dzisiejszych czasach problem uzależnień wśród młodzieży jest bardzo powszechny. Każde doświadczenie z narkotykami lub innymi używkami ma wpływ na człowieka i często decyduje o jego dalszym życiu.

Głównym celem spotkania było zwrócenie uwagi uczniów na zagrożenia wynikające z podejmowanych zachowań ryzykownych, a przede wszystkim – koszty związane z eksperymentowaniem lub szkodliwym używaniem środków uzależniających.

 

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook