Hala uprawowa XXI wieku Nowo wybudowany budynek hali uprawowej do praktycznej nauki zawodu Najnowsze ciągniki i maszyny Nowoczesne warsztaty techniczne Pracownie językowe Własna szkoła jazdy Ośrodek Szkolenia Kierowców ZSCKR w Janowie, kat. B, T

14 listopada w Zespole Szkół CKR w Janowie  odbył się  szkolny finał konkursu „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”. Do konkursu przystąpili uczniowie i uczennice klas IV w zawodach technik rolnik, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technik żywienia i usług gastronomicznych.
Z uwagi na duże zainteresowanie uczniowie musieli zostać podzieleni na dwie grupy, aby umożliwić indywidualne rozwiązywanie testów. Po sprawdzeniu kart odpowiedzi przez Komisję, wyłoniono zwycięzców. Tym razem obeszło się bez dogrywki. I miejsce zajęła uczennica klasy IV b w zawodzie technik rolnik Agata Kuklicz. II miejsce zajął jej kolega z klasy Piotr Solnik, III miejsce zajął również uczeń klasy IV b Sebastian Dereszkiewicz. Finalistka eliminacji szkolnych pojedzie na eliminacje wojewódzkie, które odbędą się w marcu 2020 roku w Wysokim Mazowieckiem.

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook