W dniach 11-12.09.2019r w naszej szkole obyła się zbiórka pieniędzy na rzecz Kuby. W ramach Szkolnego Klubu Wolontariatu postanowiliśmy wesprzeć w zebraniu funduszy na PCeye Plus. Zebrana kwota z akcji 776,93 gr.

Dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom za zaangażowanie i poświęcony czas   ❤

Głównym celem charytatywnej działalności w szkole jest uwrażliwianie uczniów na potrzeby innych ludzi, szczególnie dzieci, których życie jest przepełnione bólem, cierpieniem czy niedostatkiem w kraju i poza nim oraz dostrzeganie ubóstwa w swoim środowisku i wyjście mu naprzeciw.
Działalność charytatywna ma głęboki sens i wymiar solidarności z potrzebującymi.

Mottem naszej pracy są słowa ”Zaprawdę powiadam Wam cokolwiek uczyniliście
jednemu z tych braci moich najmniejszych, mnieście uczynili”

Pamiętajmy, że:

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

 

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook