22 maja 2019 roku odbyła się II edycja Wojewódzkiego Konkursu Gastronomicznego „Gotuj z klasą”. Konkurs ten skierowany był do uczniów szkół średnich z terenu województwa podlaskiego, w których są prowadzone zajęcia o profilu gastronomicznym. Celem przedsięwzięcia była identyfikacja regionalnego dziedzictwa kulturalnego.

Wśród finalistów znalazły się uczennice Technikum im. prof. Józefa Marcinkiewicza w Janowie, kształcące się na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych – Joanna Sanik i Agnieszka Nietupska. Przygotowały one blaszak podlaski, pierogi pieczone po podlasku oraz bliny.

Nasze uczennice jako najmłodszy zespół wśród finalistów konkursu „Gotuj z klasą” otrzymały nagrodę od Pani Wiesławy Burnos – Członka Zarządu Województwa Podlaskiego.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook