Wszystkich rodziców uczniów klas pierwszych
zapraszamy na spotkanie z dyrekcją, wychowawcami dnia 26 sierpnia 2025 roku (wtorek) o godzinie 13.00 – aula szkoły.
1. Zapoznanie ze szkołą.
2. Omówienie spraw szkolnych.

Po spotkaniu w szkole zapraszamy do internatu na spotkanie z wychowawcami internatu g.14.00.
Do zobaczenia!

Facebook