Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku zaprasza uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie do udziału w I Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży “MOJA WIZJA ZERO – STRATEGIA PREWENCJI W ROLNICTWIE” pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Konkurs będzie trwał od 02 września do 03 października 2019 r. adresowany jest do młodzieży w wieku 15-24 lat oraz polega na przygotowaniu krótkiego (max. 2-minutowego) filmu promocyjnego, który będzie nawiązywał do Wizji Zero – międzynarodowej  kampanii społecznej. Regulamin i wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej KRUS www.krus.gov.pl a informacje na temat kampanii Wizja Zero – na stronie www.visionzero.global.
Telefon: tel/fax 857216216
16-130 Janów
ul. Białostocka 22

Facebook